Můžete hledat podle názvu, lokality, IČ, popisu činnosti. Zkuste například restaurace Liberec.

Internetové obchody

Živé firmy - počet: 4383

AIX s.r.o. - Lukavecká 1732, Horní Počernice, PrahawebFotografie u firmy

V současné době je hlavní cíl firmy zvyšovat kvalitu produktů a vyvíjet nové tvary chytů tak, aby maximálně vyhovovaly potřebám nejen úzké skupině špičkových lezců, ale i zbytku lezecké věřejnosti.

KOLA NA STATKU - Pod Žvahovem 7/37, Hlubočepy, PrahawebFotografie u firmy

SAFESPORT s.r.o. - Chorvatská 1969/7, Vinohrady, PrahawebFotografie u firmy

Prodej sportovních ortéz, bandáží, tejpovacích a kinesio pásků, potřeb pro fyzioterapeuty a maséry značek Mueller Sports Medicine a Active Ankle, Nasara, ortopedické obuvi značky PETER LEG FOOD. Pořádáme kurzy tejpování a kinezio/kinesio tejpování.

PULS-PRAHA - 5. května 851/70, Nusle, Prahaweb

Firma PULS-PRAHA s.r.o. má již 20ti leté zkušenosti se zásobováním kadeřnických a kosmetických salonů. Naší nabídku tvoří vlasová kosmetika, kartáče na vlasy, hřebeny, nůžky, pomůcky, elektro, nábytek a sady pro učiliště.

ORS, spol. s r.o. - Zbuzanská 960/23, Ruzyně, PrahawebFotografie u firmy

OBCHOD - RENOVACE - SERVIS řezných a potrávinářských strojů. Dále také nabízíme na našem e-shopu širokou nabídku špičkových výrobků firmy Friedr. Dick. Najdete zde kategorie - řeznické i kuchyňské nože a nástroje + ocílky či brusky.

REKANT s.r.o. - Severozápadní I 285/8, Záběhlice, PrahawebFotografie u firmy

Výpočetní technika stavěná na míru požadavkům a nárokům klientů, notebooky, netbooky, tablety, chytré telefony a veškerá komunikační technika, dále pak skenery, tiskárny, kopírovací stroje, síťová multifunkční zařízení, laminátovací stroje atd.

SLŮNĚ DĚTSKÝ OBCHOD - Ruská 1235/164, Vršovice, PrahawebFotografie u firmy

Nabízíme kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení do postýlky, ohrádky, jídelní židličky, přebalovací pulty a komody, monitory dechu, kolébky, chodítka, lehátka, nosítka, houpačky, hopsadla, hrací deky, hrazdičky, kolotoče, hračky ... a další zboží.

PREKO, spol. s r.o. - Beranových 65, Letňany, PrahawebFotografie u firmy

Společnost PREKO zajišťuje letní a zimní údržbu komunikací, sběr komunálního odpadu, svoz a likvidaci velkoobjemových odpadů, správu dopravního značení, údržbu zeleně a parků, stavební a inženýrskou činnost.

PENSHOP s.r.o. - Na záhonech 682/7, Michle, PrahawebFotografie u firmy

Luxusní psací potřeby.

STŘÍŽKOVÁ DITA-DŘEVĚNÉ VLÁČKY A DOPLŇKY - Křivenická 421/32, Čimice, PrahawebFotografie u firmy

PRO VAŠI OBJEDNÁVKU UDĚLÁME MAXIMUM,TAK ABYSTE BYLI SPOKOJENI.Naše dřevěné vláčky,vláčkodráhy,nádraží,depa,koleje a další doplňky udělají radost malým i velkým klukům.Najde se také něco pro radost holčiček a maminek.

CBN v.o.s. - U papírny 100/2, Holešovice, PrahawebFotografie u firmy

Internetový obchod - potřeby pro broušení, brusné kotouče, ruční nářadí, frézovací nástroje (kleště).

KOCIÁN-SPORT - náměstí Osvoboditelů 1366/5, Radotín, PrahawebFotografie u firmy

Naše firma se již více než 18 let zabývá prodejem gymnastického nářadí, materiálu, gymnastických dresů pro chlapce, žíněnek, cviček, ochranných řemínků-mozolníků, duchen, cvičky pro moderní gymnastiku, malých a velkých trampolín a další.

LO-PAN, s.r.o. - Návětrná 1170/6, Hlubočepy, PrahawebFotografie u firmy

Nabízíme široký sortiment doplňků a harmonizačních prostředků pro Feng shui. Většina nabízených výrobků je dovážena z Číny, křišťály nakupujeme v nejvyšší světové kvalitě u firmy Swarovski, kaligrafie jsou vytvořeny certifikovaným kaligrafem.

LUKKARO s.r.o. - Sekaninova 454/6, Nusle, PrahawebFotografie u firmy

Vedení účetnictví je možné v naší kanceláři, u klienta nebo po internetu. Nejen v Praze, ale nově i v okrese BEROUN. Zpracováváme účetnictví i slovenských společností na slovenském SW. Provozujeme i internetový obchod s kuchyňským nádobím LUKKARO.

AQUA AUREA, s.r.o. - Klapkova 106/51, Kobylisy, PrahawebFotografie u firmy

Prodej, výroba a e-shop vodních filtrů a dalších výrobků pro úpravu vody v domácnostech.

GASTRO ŽE-HO SERVIS - Záběhlická 1230/31, Záběhlice, Prahaweb

Firma Pavel Horský a Martin Želízko Gastro Že-Ho servis je česká firma založená v roce 1995 se zaměřením na servis a prodej gastronomického zařízení a vlastní výrobou z nerezu. Nově také máte možnost využít našich webových stránek, kde najdete bazar.

NÁBYTEK OCCO - Za zahradami 382/27, Dolní Měcholupy, PrahawebFotografie u firmy

Internetový obchod nábytek OCCO - specializujeme se na standardní nábytek nejen pro náročné.

VÁŠ INSTALATÉR - Jinonická 804/80, Košíře, PrahawebFotografie u firmy

Prodejna instalatérského materiálu. Lze u nás koupit instalatérský materiál, rozvody vody v plastu i v mědi, odpady kanalizace, vnitřní i venkovní. Topenářský materiál, radiátory, kotle, bojlery, baterie pákové, termostatické atd. Provádíme instalatérské a topenářské práce.

VYBÍRAL PETR Ing. - Benešovská 1924/4, Vinohrady, Prahaweb

Firma se zabývá výrobou, prodejem a e-shopem. Nabízíme průmyslové a dílenské hodiny, časová razítka, docházkové systémy TIMEBOX, docházkové hodiny.

LECHUZA - Zakšínská 570/2, Střížkov, PrahawebFotografie u firmy

Internetový obchod - květináče se samozavlažovacím systémem, nerezové a stříbrné příbory, nerezové doplňky do bytu, koupelnové vybavení.

PROTEKTORY PRAHA spol. s r.o. - Pod plynojemem 507, Libeň, PrahawebFotografie u firmy

Jsme výrobcem protektorovaných pneumatik pro osobní, nákladní a dodávkové automobily technologiemi "za tepla v lisu" a "za studena".

MADISSON, s.r.o. - Soumarská 1541/8, Uhříněves, PrahawebFotografie u firmy

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Našimi klienty jsou rehabilitační centra, nemocnice, hotely, lázně, ale i malá rehabilitační pracoviště, privátní ordinace, wellness studia.

LOGITRON - Volutová 2520/10, Stodůlky, PrahawebFotografie u firmy

Společnost Logitron byla založena v roce 1991 a v současné době patří mezi největší specializované dodavatele měřicí a regulační techniky pro chlazení, topení, klimatizaci a průmyslovou automatizaci.

BRÁNA K DĚTEM - Náplavní 1572/11, Nové Město, Prahaweb

V prodeji nabízíme - BIO kočárky a příslušenství, látkové pleny, plenkové kalhotky, EKO láhve, kolébky, houpačky, nosítka, dětskou obuv, oblečení pro ženy, EKO móda, oblečení pro děti, dřevěné hračky, BIO kosmetika, EKO potřeby pro domácnost.

VINOTÉKA KARNEVAL PRAHA - Sezimova 460/8, Nusle, Prahaweb

Prodáváme velmi kvalitní vína z vinařství jako Nové Vinařství, Sonberk, Špalek, Tanzberg, Glos, Michlovský, Spielberg, Lahofer, Roudnice, Žernoseky. Zahraniční z Francie, Chile, Jižní Afriky, Itálie, Bulharska, sudová vína, ochutnávky a velkoobchod.

LUMINER LIGHTS s.r.o. - Šrobárova 2041/25, Vinohrady, PrahawebFotografie u firmy

AUTODÍLNA MARTÍNEK - Pod Stárkou 103/12, Michle, Prahaweb

Provádíme kompletní mechanické a karosářské práce, servis všech značek osobních a dodávkových automobilů. Historie naší firmy začala roku 1990.

EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. - Kodaňská 521/57, Vršovice, PrahawebFotografie u firmy

Vojenská technika, náhradní díly pro nákladní vozy TATRA a PRAGA, zbraně, munice, výstrojní materiál ...

IMUNITA SHOP-POTRAVINOVÉ DOPLŇKY - Ciolkovského 849/5, Ruzyně, Prahaweb

Nabízíme vám přírodní doplňky stravy pro podporu imunity, detoxikaci, dále kosmetiku, přípravky pro svaly a klouby, konopné a RAW produty, himalájskou sůl a další.

PARKETY VESELÝ - Květnového vítězství 2/85, Háje, PrahawebFotografie u firmy

LITA SPORT s.r.o. - 5. máje 570, Stodůlky, PrahawebFotografie u firmy

ALENKA MIMISHOP - Slezanů 2298/7, Břevnov, Prahaweb

Nabízíme Vám široký sortiment hraček. Náš obchod je zaměřen především na prodej značek Mattel, Fisher Price, LEGO, Zapf Creation, HASBRO, Smoby a dalších.

A-Z BRUSIVO A NÁŘADÍ, spol. s r.o. - Kolbenova 961/27d, Hloubětín, Prahaweb

A-Z BRUSIVO A NÁŘADÍ s.r.o.: Špičkové materiály pro profesionály, kompletní nabídka brusiva - většina sortimentu skladem. Jsme autorizovaným partnerem Snap-on a distributorem Desoutter pro Českou republiku.

MBM TRANS, s.r.o. - Vlkova 441/20, Žižkov, PrahawebFotografie u firmy

Společnost MBM Trans s.r.o. je výhradním distributorem poradenského modulárního systému Účetní poradce, časopisu Účetnictví a odborné literatury v oblasti daní a účetnictví.

GLAMOR.CZ - Věšínova 930/6, Strašnice, PrahawebFotografie u firmy

AGENTURA LUCIE, spol. s r.o. - Pobřežní 18/16, Karlín, Prahaweb

CUKRÁRNIČKA NA PĚŠINĚ - Spořická 428/40, Dolní Chabry, Prahaweb

Jsme tradiční česká cukrárna a našim zákazníkům dodáváme sladkosti již 10 let. Vsadili jsme na českou klasiku a touto cestou se snažíme stále jít. Můžeme se pochlubit skutečnými mistry cukráři, kteří mají mnohaleté zkušenosti.

ZONO - Náchodská 760/67, Horní Počernice, Prahaweb

Největší prodejce nářadí Bosch v Praze s půjčovnou. Odborně pomůžeme s výběrem nářadí Bosch, Makita, Festool za skvělé ceny.

ORTOPEDICKÉ POMŮCKY s.r.o. - Jana Zajíce 926/12, Bubeneč, Prahaweb

Výroba individuální protézy.

KORÁLKY.CZ s.r.o. - Seifertova 555/47, Žižkov, Prahaweb

Váš ověřený dodavatel širokého sortimentu korálků, bižuterních komponentů, návlekových materiálů a potřeb pro korálkování a výrobu bižuterie. Provozujeme síť pěti kamenných provozoven v ČR a e-shop.

Mapa ČR Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Jihočeský kraj Hlavní město Praha Královohradecký kraj Kraj Vysočina Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Středočeský kraj
Vysvětlivky
Počet hvězdiček odpovídá množství a stáří informací v záznamu o firmě
V detailu firmy je fotogalerie firmy nebo jejích produktů
Firma získala označení SPOLEHLIVÁ FIRMA
Databox© 2014 DATABOX s.r.o., 1.máje 59, 460 01 Liberec 1

Další weby mladé fronty

Mobilní web